OŚRODEK WYPOCZYNKOWY LPB SKANSKA
OŚRODEK ADAPTACYJNO-SZKOLENIOWY PSÓW
FUNDACJI PROCJON - Karpacz,
powrt na stron gwn nocleg,kwatera,pensjonat - Karpacz,. Powrt na stron gwn
Strona gwna

Jesteś 34493
gościem
na naszej stronie


OFERTA

Ośrodek Wypoczynkowy i Adaptacyjno-Szkoleniowy Psów położony jest na wysokości 780 m n.p.m. u podnóża Góry Saneczkowej w Karpaczu. Obok Ośrodka dośnieżany i oświetlany stok narciarski "Liczyrzepa" oraz szlak turystyczny i rozległa polana otoczona lasem. Parking, boiska do siatkówki i piłki nożnej, plac zabaw dla dzieci, grill, miejsce na ognisko. Baza dla wycieczek rowerowych i pieszych (10 min. - Kościół Wang, 15 min. - główny węzeł szlaków turystycznych "Biały Jar", 20 min do dolnej stacji wyciągu na Kopę). Doskonały punkt widokowy. Stąd przepiękna panorama Karkonoszy z między innymi: Kowarskim Grzbietem, Czarnym Grzbietem, Śnieżką, Kopą, Białym Jarem, Śląskim Grzbietem.

Szkolenie psów
Zapraszamy także na urlop i wczasy z psem oraz szkolenie (tresurę) - bezpłatne szkolenie psów adoptowanych ze schronisk.


Stosowane przez nas metody szkolenia (tresury) oparte są na znajomości fizjologii psów i ich cech psychicznych z uwzględnieniem wieku, rasy, płci oraz indywidualnego charakteru każdego psa. Dzielimy się doświadczeniami w karmieniu, opiece i pielęgnacji. Na terenie Ośrodka i w jego pobliżu znakomite warunki do uprawiania psich sportów, np.: obedience, agility, fly-ball, sporty obronne, praca na śladzie, canicross, bikejoring, skijoring, wyścigi psich zaprzęgów. Integralną częścią działalności Ośrodka w niedalekiej przyszłości będzie dogoterapia. Natomiast już teraz zapraszamy zorganizowane grupy na turnusy rehabilitacyjne.

Oferujemy 25 (max 40) miejsc w pokojach 1,2,3 osobowych z umywalkami ( 1 dwuosobowy z łazienką), dużą salę świetlicową z TV, stołem do gry w tenisa, stołem bilardowym. Do dyspozycji gości kuchnia z wyposażeniem.
Karpacz, - OŚRODEK WYPOCZYNKOWY LPB SKANSKA <br>OŚRODEK ADAPTACYJNO-SZKOLENIOWY PSÓW<br> FUNDACJI PROCJON Karpacz, - OŚRODEK WYPOCZYNKOWY LPB SKANSKA <br>OŚRODEK ADAPTACYJNO-SZKOLENIOWY PSÓW<br> FUNDACJI PROCJON Karpacz, - OŚRODEK WYPOCZYNKOWY LPB SKANSKA <br>OŚRODEK ADAPTACYJNO-SZKOLENIOWY PSÓW<br> FUNDACJI PROCJON

CENNIK
Cena noclegu: od 20 do 30 zł


W POBLIU
wspinaczka: 50 m
basen: 400 m

Copyright 2000 - 2019 | Zaloguj |